AUTOPOL

Pomoc drogowa Chojnów 24h

Usługi firmy Autopol można podzielić na dwie kategorie:
autopomoc na drodze aut osobowych oraz holowanie TIR i naprawa TIR.

Siłę naszej firmy stanowi przede wszystkim personel, zapewnia Państwu skuteczną i natychmiastową pomoc. Jesteśmy gotowi na każdą możliwą ewentualność, gwarantujemy szybki dojazd na miejsce wypadku od razu po przyjęciu zgłoszenia. Obsługiwane przez nas miasta to także: Legnica, Ścinawa, Lubin oraz Polkowice. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Niedziela czy też święta, nie pozostajemy bierni, usterka na drodze może nas spotkać w każdym momencie. Warto pamiętać o bezpieczeństwie na drodze i zabezpieczyć się w razie jakiejkolwiek usterki czy wypadku. Dlatego zachęcamy Państwa, aby na czas podróży mieć pod ręką numer kontaktowy do firmy Autopol w razie nieprzewidzianych zdarzeń, to da Państwu gwarancje natychmiastowej pomocy.

Pomoc drogowa Chojnów

Holowanie i naprawa TIR w Chojnowie

Oferujemy także Państwu kompleksową pomoc dla kierowców aut ciężarowych TIR w Chojnowie, pomoc przy autach osobowych to nie jedyne zadanie firmy Autopol. Holowanie jak i naprawę TIR zapewniamy na najwyższym poziomie. Czas w chwili awarii jest najważniejszy, dlatego dojeżdżamy na miejsce zdarzenia szybko oraz sprawnie. Stajemy na wysokości każdego zadania i nikogo nie pozostawiamy na drodze. Długie lata spędzone w branży nauczyły nas cierpliwości i wprawy do każdej usterki, nawet tej najpoważniejszej. Pracownicy firmy Autopol zdają sobie sprawę jak ważny jest sprawny przejazd dla kierowców TIR, z tego powodu nie zwlekają i spieszą z pomocą na każde wezwanie.
Poza dobrze wyszkoloną kadrą posiadamy nowoczesny holownik TIR i sprzęt pomocniczy, który wykorzystujemy w naszej pracy.

Jesteś w trasie i zdarzył się nagły wypadek na terenie Chojnowa?
Firma Autopol gwarantuje Ci natychmiastową i profesjonalną pomoc. Każde zgłoszenie kierowców w potrzebie traktujemy poważnie i reagujemy na nie natychmiastowo, a na wskazane miejsce udajemy się bez zbędnej zwłoki. Nie dopuszczamy do pozostawienia Klienta na drodze w kryzysowej sytuacji. Zatrudniamy tylko pracowników, którzy posiadają wymagane doświadczenie i szeroką wiedzę merytoryczną, nasze wyposażenie oraz pojazdy są dobrze sprawdzone, co pozwala nam na tak profesjonalną pomoc. Teren Chojnowa jak i innych podlegających nam miejscowości znamy jak własną kieszeń, dlatego szybko docieramy w wyznaczone miejsce.
Dbamy o stały rozwój Naszej firmy, abyśmy byli jeszcze lepsi w naszej pracy – naszym powołaniu.

Kompleksowa autopomoc w Chojnowie

Czemu warto wybrać firmE Autopol w Chojnowie?

Firma Autopol wyróżnia się na rynku na wielu płaszczyznach. Nasze główne zalety, które sprawiają, że staliśmy się wyborem numer jeden kierowców to:

Scroll to top