AUTOPOL

Pomoc drogowa Legnica 24h

Usługi firmy Autopol można podzielić na dwie kategorie:
autopomoc na drodze aut osobowych oraz holowanie TIR i naprawa TIR.

Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu zawsze gotowi do rozwiązania każdego problemu. Nie pozostajemy bierni w niedziele czy też święta, usterka na drodze może mieć miejsce zawsze. Doświadczony personel zapewni natychmiastową i skuteczną pomoc. Poza Legnicą obsługujemy miasta: Lubin, Ścinawa, Chojnów oraz Polkowice. Nasza firma jest gotowa na każdą ewentualność i po natychmiastowym przyjęciu zgłoszenia gwarantujemy szybki dojazd na miejsce wypadku. Na czas podróży warto zapisać numer kontaktowy do firmy Autopol na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, daje to Państwu gwarancje natychmiastowej pomocy.

Warto pamiętać o bezpieczeństwie na drodze i zabezpieczyć się w razie jakiejkolwiek usterki czy wypadku.

Pomoc drogowa Legnica

Holowanie i naprawa TIR w Legnicy

Firma Autopol nie obsługuje wyłącznie kierowców aut osobowych. Oferujemy kompleksową pomoc drogową również dla kierowców aut ciężarowych TIR. Nie pozostawiamy na drodze nikogo w potrzebie i zawsze stajemy na wysokości zadania. Zapewniamy Państwu holowanie oraz naprawę TIR na najwyższym poziomie. Szybko i sprawnie dojeżdżamy na miejsce awarii, zdajemy sobie sprawę, że czas jest w takich chwilach najważniejszy. Długi czas jaki spędziliśmy na rynku nauczył nas cierpliwości i wprawy do każdej nawet najpoważniejszej usterki. Wykwalifikowani pracownicy wiedza jak skutecznie pomóc kierowcom TIR, mają na uwadze jak ważny jest dla nich sprawny przejazd, dlatego nie zwlekają i spieszą z pomocą na każde wezwanie.

Poza dobrze wyszkoloną kadrą posiadamy nowoczesny holownik TIR i sprzęt pomocniczy, który wykorzystujemy w naszej pracy.

Jesteś w trasie i zdarzył się nagły wypadek na terenie Legnicy?
Firma Autopol gwarantuje Ci natychmiastowa pomoc. Nie zwlekamy i od razu po zgłoszeniu jedziemy na wskazane miejsce.
Zatrudnieni pracownicy mogą pochwalić się wysokim doświadczeniem i szeroką wiedzą. Reagujemy na każde zgłoszenie kierowców aut osobowych jak i ciężarowych. Doskonała znajomość terenu pozwala Nam szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia. Świetne wyposażenie oraz sprawdzone pojazdy pozwalają Nam na tak profesjonalną pomoc każdemu na drodze. Nie zawodzimy swoich Klientów w potrzebie, nigdy nie pozostawimy nikogo na drodze.
Stale się rozwijamy i stajemy się jeszcze lepsi w ramach naszej pracy, która stała się naszym powołaniem.

Kompleksowa autopomoc w Legnicy

Czemu warto wybrać firmę Autopol w Legnicy?

Firma Autopol wyróżnia się na rynku na wielu płaszczyznach. Nasze główne zalety, które sprawiają, że staliśmy się wyborem numer jeden kierowców to:

Scroll to top