AUTOPOL

Pomoc drogowa Polkowice 24h

Usługi firmy Autopol dzielimy na dwie kategorie:
autopomoc na drodze aut osobowych oraz holowanie TIR i naprawa TIR.

Całe 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu jesteśmy w pełni gotowi na Państwa zgłoszenia z Polkowic i okolic. W wolne dni taki jak niedziela i święta również nie pozostajemy bierni, w końcu usterka może się zdarzyć zawsze. Nasi doświadczeni pracownicy natychmiastowo i skutecznie udzielą pomocy w każdej sytuacji. Dojeżdżamy również do miast: Lubin, Ścinawa, Chojnów oraz Legnica. Po przyjęciu każdego zgłoszenia natychmiastowo dojeżdżamy na wskazane miejsce, gotowi na każdą ewentualność. W razie podróży po obsługiwanych terenach polecamy Państwu zapisać numer kontaktowy do firmy Autopol w razie nieprzewidzianych wydarzeń na drodze. Będą mieli Państwo gwarancje natychmiastowej pomocy.

Warto pamiętać o bezpieczeństwie na drodze i zabezpieczyć się w razie jakiejkolwiek usterki czy wypadku.

Pomoc drogowa Polkowice

Holowanie i naprawa TIR w POLKOWICach

Zadaniem firmy Autopol nie jest obsługa wyłącznie kierowców aut osobowych. W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa pomoc dla kierowców aut ciężarowych TIR w Polkowicach. Nie chcemy, aby ktokolwiek na drodze pozostał sam w potrzebie, bez pomocy. Zawsze stajemy na wysokości zadania, holowanie oraz naprawę TIR zapewniamy na najwyższym poziomie. Na miejscu awarii pojawiamy się jak najszybciej, czas w takich chwilach jest najważniejszy i nie ma czasu na zwłokę. Od roku1989 na rynku nauczyliśmy się cierpliwości i wprawy do każdej usterki, nawet tej najpoważniejszej. Zatrudnieni przez Nas wykwalifikowani pracownicy dobrze wiedzą, jak pomóc kierowcom TIR w sposób skuteczny i sprawny.
Szybki przejazd to w końcu priorytet.
Poza dobrze wyszkoloną kadrą posiadamy nowoczesny holownik TIR i sprzęt pomocniczy, który wykorzystujemy w naszej pracy.

Jesteś w trasie i zdarzył się nagły wypadek na terenie Polkowic?
Gwarantujemy Ci natychmiastową pomoc z firmą Autopol. Po przyjęciu zgłoszenia od razu jedziemy na wskazane miejsce, wiemy, że nie ma czasu na niepotrzebną zwłokę. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie mogą pochwalić się odpowiednim i wymaganym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą. Każde zgłoszenie kierowców aut osobowych jak i ciężarowych traktujemy priorytetowo. Obsługiwane tereny znamy jak własną kieszeń, dlatego tak szybko docieramy w każde miejsce. Świetne wyposażenie i sprawdzone pojazdy pozwalają firmie na tak profesjonalną pomoc każdemu na drodze. Nie zawodzimy swoich Klientów w potrzebie, nigdy nie pozostawimy nikogo samemu sobie.
Stale się rozwijamy i stajemy się jeszcze lepsi w ramach naszej pracy, która stała się naszym powołaniem.

Kompleksowa autopomoc w POLKOWICach

Czemu warto wybrać firmę Autopol w POLKOWICach?

Firma Autopol wyróżnia się na rynku na wielu płaszczyznach. Nasze główne zalety, które sprawiają, że staliśmy się wyborem numer jeden kierowców to:

Scroll to top