AUTOPOL

Pomoc drogowa Ścinawa 24h

Usługi firmy Autopol można podzielić na dwie kategorie:
autopomoc na drodze aut osobowych oraz holowanie TIR i naprawa TIR.

Poza Ścinawą obsługujemy takie miasta jak: Lubin, Legnica, Chojnów oraz Polkowice. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu zawsze zwarci i gotowi do rozwiązania każdego problemu. Nie pozostajemy bierni w niedziele czy święta, nigdy nie wiadomo, kiedy na drodze spotka nas kryzysowa sytuacja. Wykwalifikowany personel gwarantuje natychmiastową i skuteczną pomoc. Nasza firma jest gotowa na każdą ewentualność, po natychmiastowym przyjęciu zgłoszenia gwarantujemy szybki dojazd na wskazane miejsce. Na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, warto zapisać numer kontaktowy do firmy Autopol. Daje to Państwu gwarancje natychmiastowej pomocy.

Warto pamiętać o bezpieczeństwie na drodze i zabezpieczyć się w razie jakiejkolwiek usterki czy wypadku.

Pomoc drogowa Ścinawa

Holowanie i naprawa TIR w Ścinawie

Firma Autopol nie obsługuje wyłącznie kierowców aut osobowych, oferujemy Państwu kompleksową pomoc również dla kierowców aut ciężarowych TIR w Ścinawie. Zapewniamy holowanie oraz naprawę TIR na najwyższym poziomie. Długi czas spędzony na rynku nauczył nas cierpliwości i wprawy do każdej usterki. Nigdy nie pozostawiamy na drodze nikogo w potrzebie i zawsze stajemy na wysokości zadania. Szybko i sprawnie dojeżdżamy na miejsce awarii, zdajemy sobie sprawę, że czas jest w takich chwilach najważniejszy. Wykwalifikowani pracownicy wiedza jak skutecznie pomóc kierowcom TIR, mają na uwadze jak ważny jest dla nich sprawny przejazd, dlatego nie zwlekają i spieszą z pomocą na każde wezwanie.
Poza dobrze wyszkoloną kadrą posiadamy także nowoczesny holownik TIR i sprzęt pomocniczy, który wykorzystujemy w naszej pracy.

Jesteś w trasie i zdarzył się nagły wypadek na terenie Ścinawy?
Firma Autopol gwarantuje Ci natychmiastowa pomoc. Nie zawodzimy swoich Klientów w potrzebie, nigdy nie pozostawimy nikogo na drodze. Zaraz po zgłoszeniu jedziemy na wskazane miejsce, w takich sytuacjach nie ma czasu na zwłokę. Reagujemy na każde zgłoszenie kierowców aut osobowych oraz ciężarowych. Szeroka znajomość terenu pozwala Nam szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia. Nasze wyposażenie oraz sprawdzone pojazdy pozwalają Nam na tak profesjonalną pomoc każdemu w potrzebie. Zatrudnieni przez nas pracownicy mogą pochwalić się wysokim doświadczeniem i szeroką wiedzą.
Stale się rozwijamy i stajemy się jeszcze lepsi w ramach naszej pracy, która stała się naszym powołaniem.

Kompleksowa autopomoc w Ścinawie

Czemu warto wybrać firmę Autopol w Ścinawie?

Firma Autopol wyróżnia się na rynku na wielu płaszczyznach. Nasze główne zalety, które sprawiają, że staliśmy się wyborem numer jeden kierowców to:

Scroll to top