AUTOPOL

Pomoc drogowa Lubin 24h

Usługi firmy Autopol można podzielić na dwie kategorie:
autopomoc na drodze aut osobowych oraz holowanie TIR i naprawa TIR.

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu zawsze gotowi do rozwiązania każdego problemu. Niedziela czy święta, nie pozostajemy bierni, usterka na drodze może się zdarzyć w każdym momencie. Skuteczną i natychmiastową pomoc zapewnia Państwu Nasz doświadczony personel. Obsługujemy także miasta: Legnica, Ścinawa, Chojnów oraz Polkowice. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność, gwarantujemy szybki dojazd na miejsce wypadku zaraz po przyjęciu zgłoszenia. Zachęcamy Państwa, aby na czas podróży mieć pod ręką numer kontaktowy do firmy Autopol w razie nieprzewidzianych zdarzeń, daje to Państwu gwarancje natychmiastowej pomocy.

Warto pamiętać o bezpieczeństwie na drodze i zabezpieczyć się w razie jakiejkolwiek usterki czy wypadku.

Pomoc drogowa Lubin

Holowanie i naprawa TIR w lubinie

Pomoc kierowcom aut osobowych to nie jedyne zadanie firmy Autopol.
Oferujemy także kompleksową pomoc dla kierowców aut ciężarowych TIR w Lubinie. Stajemy na wysokości każdego zadania i nikogo nie pozostawiamy na drodze. Holowanie jak i naprawę TIR zapewniamy Państwu na najwyższym poziomie. Czas w chwilach każdej awarii jest najważniejszy, dlatego dojeżdżamy na miejsce zdarzenia szybko oraz sprawnie.
Lata spędzone w branży nauczyły nas dużo cierpliwości i wprawy do każdej usterki, nawet tej najpoważniejszej. Pracownicy naszej firmy zdają sobie sprawę jak ważny jest sprawny przejazd dla kierowców TIR, dlatego nie zwlekają i spieszą z pomocą na każde wezwanie, wiedzą jak skutecznie jej udzielić.
Poza dobrze wyszkoloną kadrą posiadamy nowoczesny holownik TIR i sprzęt pomocniczy, który wykorzystujemy w naszej pracy.

Jesteś w trasie i zdarzył się nagły wypadek na terenie Lubina?
Firma Autopol gwarantuje Ci natychmiastowa pomoc. Na wskazane miejsce udajemy się bez żadnej zbędnej zwłoki. Nie zatrudniamy pracowników, którzy nie posiadają wymaganego doświadczenia i szerokiej wiedzy merytorycznej. Każde zgłoszenie kierowców w potrzebie traktujemy poważnie i reagujemy natychmiastowo. Teren Lubina jak i innych podlegających nam miejscowości znamy jak własną kieszeń, dlatego szybko docieramy w wyznaczone miejsce. Nasze wyposażenie oraz pojazdy są dobrze sprawdzone, pozwala nam to na tak profesjonalną pomoc. Nie dopuszczamy do pozostawienia Klienta na drodze w kryzysowej sytuacji.
Dbamy o stały rozwój Naszej firmy, abyśmy byli jeszcze lepsi w naszej pracy – naszym powołaniu.

Kompleksowa autopomoc w Lubinie

Czemu warto wybrać firmę Autopol w Lubinie?

Firma Autopol wyróżnia się na rynku na wielu płaszczyznach. Nasze główne zalety, które sprawiają, że staliśmy się wyborem numer jeden kierowców to:

Scroll to top